Vložení reference

Reference zákazníků

Lubomír Váňa

lubik.vana@seznam.cz

Dobrý den pane Liptáku,
rád bych Vám poděkoval za prodej červené Škody Fabia 1.4 59 kw, pro kterou jsme si nedávnou s mamkou byli. Auto jsme mělu u našeho servisního mechanika na výměně rozvodů, oleje a filtrů, moc ho chválil v jakém je pěkném technickém stavu, nikde žádný problém, čerstvě udělané brzy vepředu i vzadu atd., říkal, že by to byl hřích ho nekoupit.
Vaše jednání je velmi seriózní a férové, což je bohužel v branži prodeje ojetých vozidel spíše vyjímka.
Děkuji
S pozdravem
Lubomír Váňa 

Jan Štambera

jan.stambera@seznam.cz 

Vše proběhlo v nejlepším pořádku, od výběru auta, až po jeho přihlášení. Vše v neuvěřitelně rychlém čase. Moc děkuji

Vladimír Husa

v.husa@centrum.cz 

Pana Liptáka můžu jen doporučit. V pondělí dopoledne jsem mu vysvětlil mojí představu o autě, večer jsem měl nabídku a ve čtvrtek jsem s ním moje auto dovezl. V pátek od něj hotová STK, nachystané papíry na přihlášení a dneska přihlášeno. Solidní a ochotné jednání je samozřejmostí. Díky. 

Klára Vojtová

vojtokl@seznam.cz 


Vybrali jsme si konkrétní auto a během několika hodin nám p. Lipták zaslal e-mail s výběrem z několika favoritů, mezi nimiž byl i náš současný mazlík. Za pár dní už byl přítel s p. Liptákem na dlouhé cestě pro náš vůz. Jak už je v naší rodině dobrým zvykem, neobešlo se to bez komplikací, a to zejména na straně prodávajícího. Díky výborným komunikačním schopnostem se zanedlouho auto ocitlo na přívěsu a putovalo domů. Můžu s klidným svědomím doporučit :-)

Jindřich Vaněček

jindrichvanecek@email.cz


Služby Auto-Milde mohu s čistým svědomím jen a jen doporučit. Pro nákup jsem konkretizoval představu vozidla a obdržel nabídku vozidel od prověřených prodejců. Po výběru vozidla, které mě zaujalo, p. Lipták osobně komunikoval s prodejcem a zjišťoval další podrobnosti o vozidle. Po prověření na místě, dovozu a registraci si užívám krásného, spolehlivého auta. Na registraci jsem obdržel předvyplněný formulář a samotná registrace je jednoduchá jako u tuzemského nákupu. Velice oceňuji pomoc s výměnou korun. Se službami p.Liptáka jsem tedy víc než spokojen. Velice oceňuji spolehlivost, vstřícnost, profesní přehled a opravdu příjemné jednání. Ještě jednou děkuji.

Tomik

Tomas.Kosielski@seznam.cz


Doporučuji služby firmy Auto-Milde. Pan Štefan je velice ochotný, konstruktivní a prověřuje každý detail vybraného vozu. Vybral jsem si konkrétní vůz ze stránek německého prodejce, pan Štefan ho prověřil, osobně promluvil s prodejcem, zarezervoval a dokonce sám dovezl během mé dovolené. Bylo to tedy komplet auto na zakázku až do domu. Samozřejmostí je pak u pana Štefana vyřízení veškerého papírování na straně prodejce, dovozu auta do ČR a vyřízení STK. Na vás už je pak jen přihlášení do registru vozidel v místě bydliště (dokonce dostanete i předvyplněný formulář :-) ). Autíčko snad bude dlouho sloužit. Díky Štefane ;)

Petr Vojta

vojta.energo@centrum.cz


Pro dovoz vozu jsem definoval docela přísná kritéria. Po několika nabídkách jsme vybrali snad to pravé. Bylo ale spojené s problémy jednak ze strany prodávajícího (odhláška), tak i ze strany Českého úřednického šimla (auto nelze u nás postavit pouze jeden evidenční štítek - v Německu bez problémů). Pan Lipták zvládl překážky a nástrahy na jedničku a jak slíbil v dohodě, auto mi přivezl až před chaloupku. Má můj obdiv a díky.
Vřele jej doporučuji.

Mirka Benešová

benesova.miroslava@seznam.cz


Velice ochotné, rychlé a spolehlivé jednání. Pana Liptáka můžeme s přítelem jenom doporučit.

Tom Štěpánek

stepanekt@email.cz


Děkujem za dovoz, auto jsme si opět vybrali a Štefi nám ho spolehlivě domluvil a dovezl. Vše proběhlo tak jak bylo domluveno. Děkujem a čau Štípek s rodinkou.

Zdeněk

maik@seznam.cz


Dovoz automobilu panem Liptákem mohu jen doporučit. Profesionální přístup, vstřícné jednání, ochota je u pana Liptáka samozřejmostí. Vozy vybírá z nabídky prověřených autobazarů se servisní historií, takže přetočené tachometry nebo bouraná auta by měli být eliminovány. K vybranému vozu vybere z oblasti ještě několik variant pro případ, že by nákup vybraného vozu nedopadl. U vybraného vozu jsme před koupí prověřili všechny doklady, vizuálně vzhled a technickou stránku vozidla a následně jsme vozidlo prověřili testovací jízdou. Po přivezení vozidla pan Lipták připravil všechny potřebné doklady pro přihlášení vozidla do registru, včetně zajištění dovozové technické prohlídky v nejkratší možné době - hned druhý den po přivezení, takže třetí den se mohlo jít na úřad vozidlo přihlásit. S autem i přístupem pana Liptáka jsem spokojený, takže pokud budu zase někdy řešit dovoz vozidla, obrátím se určitě na něho.

Petr

petrbambula@centrum.cz


Doporučuji služby firmy Auto-Milde. Spolupráce na dovozu automobilu z Německa byla naprosto perfektní. Stačilo sdělit můj požadavek na vůz a za týden stálo v mé garáži přešně to, co jsem si představoval, navíc bez jakýchkoliv starostí ohledně dovozu, přihlášení vozidla apod.


Martin Maryška

mmaryska4@seznam.cz


Scháněl jsem automobil pro svého tátu a dostal jsem doporučení na pana Liptáka. Všechny požadavky co jsem měl mi splnil. Velice ochotný, spolehlivý a profesionální přístup. Jen mohu doporučit.

Zemanovi

namez.j@seznam.cz


Měli jsme požadavek na auto střední třídy,s jasnou servisní historii,garancí stavu km,karoserie,vyšší nášlap i posed u volantu a s přijatelnou spotřebou paliva; nabídka p.Liptáka byla široká z více typů vozidel po 100% osobním prověřením jsme se rozhodli pro OPEL Meriva - vše odpovídá naší představě - spokojenost, můžeme jenom doporučit, děkují Zemanovi.

Jan Kominek

kominek.jan@tiscali.cz


Dobrý den.
S jednáním p. Liptáka jsem byl spokojen. Na čem jsme se domluvili, to platilo. Jeho přístup byl profesionální a seriózní.

Zdeněk Mikeš

rybza@seznam.cz


Pár let už Štefiho znám, a tak jsem neváhal, kam se s koupí auta pro svého otce obrátit. Po osobním setkání, sdělení požadavků k vozu a přátelskému posezení mi pricházely nabídky automobilů. Komunikace na výborné úrovni, dotazy vždy přesně odpovězeny. Během 14ti dnů vše vyřešeno, všem DOPORUČUJI !

Jiří Dvořák

dvorak.jiri@seznam.cz


Před čtrnácti dny jsem si v SRN vybral z bohaté nabídky, dle mých požadavků, osobní automobil a to podle informací na internetu. Služby pana Štefana Liptáka, který mi s výběrem pomohl a poté i zrealizoval jeho dovoz doporučuji všem, kdo chce kvalitní ojeté auto. Jsem maximálně spokojený se všemi službami, které mi byly poskytnuty, včetně dovezeného automobilu.

Dušan Fedorčák

dusko.fed@seznam.cz


Minulý týden jsme byli v SRN pro auto, které jsem si vybral z bohaté nabídky dle mých požadavků.
Služby p. Liptáka můžu doporučit všem, kdo chce kvalitní ojeté auto. 100% spokojenost ve všech směrech.

Jiří Smejkal

smejkaj@gmail.com


Dobry den,

doporucuji sluzby pana Liptaka, obzvlaste za jeho spolehlivost, profesionalitu a lidsky pristup.

S pozdravem

Jiri Smejkal

Zdeněk Nerad

z.nerad@centrum.cz


Tento týden jsme s klukama byli pro Fiat Ducato 3,0,jsem velice spokojený s dovozem.Vše bez problému,auto mi vybírali z několika nabídek,přesně podle mých požadavku a výše ceny.Chtěl bych kluky doporučit ostatním zájemcům ktěří shánějí kvalitní ojetý automobil.Pomohou Vám na požádání s výměnou eura,zajistí dovoz i přihlášení,vřele doporučuji.

Štípek

stepanekt@email.cz


S firmou auto-milde.com jsem byl spokojen. Auto jsem si vybral a v podstatě jsem na něj jen ukázal na internetu. S majitelem automobilu vše vyřídili, na místě prohlédli a dovezli až ke mě domů. Sám jsem si vyřídil jen povinné ručení a spzky. Bezchybná komunikace. Takže díky, čest a sláva.

Michal Mařák

marami@email.cz


Před nákupem svého prvního vozu jsem požádal kamaráda o radu, kdo by mi s tím mohl pomoci. Dostal jsem doporučení na Auto-Milde. Nechtělo se mi auto hledat, tak jsem i to zadal firmě. Nabídli mi několik alternativ, z nichž jsem si vybral. Vybraný vůz prošel jejich odbornou prověrkou bez potíží. Dojednali všechny další formality, vůz u prodejce zamluvili, zajistili potřebné přezutí pneumatik i přihlášení na mou osobu v registru vozidel. S vozem i službami Auto-Milde jsem byl velmi spokojen. Děkuji Mařák.

Matěj Miksa

mikeskam@volny.cz


Na Auto-Milde jsem dostal doporučení od známého, který také využil jejich služeb a protože byl spokojený, doporučil tyto služby i mě. Chtěl jsem VW golf V a tak jsem firmu oslovil a ihned se vše rozběhlo, dostal jsem nabídku několika vozů. Jakmile jsem si vybral, ihned se domlouvala návštěva u prodejce. Auto bylo přesně takové, jak jsem očekával a veškeré informace co jsem dostal souhlasili. Vše bylo přede mnou řádně zkontrolováno a odborně otestováno diagnostikou, včetně proměření síly laku karoserie. Nevím o firmě, kde by takové služby nabízeli. Se službami jsem byl velice spokojen a můžu je jen doporučit dál. S pozdravem Matěj Miksa.

Markéta Pokorná

Pokymarketa@seznam.cz


Díky Auto-Milde mám konečně své auto. Bylo to rychle, bez nervů, spolehlivě a zaručeně kvalitní kousek za super podmínek! Jelikož jsem se spálila při koupi auta v bazaru, řekla jsem si, zkusím auto z dovozu. Výměna mého starého auta byla otázkou jednoho telefonu, jedné kávy a pár korun navíc, který se ale rozhodně vyplatí. Nebo vy poznáte, že má auto stočený tachometr, bourané a opravené dveře, že tam něco nesedí či bylo zbořené dotažené do Čech? Já tedy ne. A už rozhodně odmítám někomu dělat znovu kavku. Navíc mi bylo zkontrolováno nejen auto a jeho minulost, ale i smlouva a veškeré administrativní věci kolem přihlášení. Můžu takové služby jen doporučit.

Jiří Štětina

jiristene@centrum.cz

 

Při nákupu automobilu jsem měl jasno, že chci kupovat ojetý a z Něměcka. Zároveň jsem chtěl jít cestou nejmenšího odporu a pokud možno nechat kontrolu stavu automobilu a samotný nákup někomu, kdo má zkušenosti. Z firem zabývajících se dovozem na mě firma Auto-Milde působila nejlépe. Jednání bylo velmi seriózní a podmínky jsou zajímavé. Celá akce byla velmi rychlá a k mé 100% spokojenosti. Doporučuji!